» Sleeklens presets.

Sleeklens presets.

Sleeklens presets.

Techniczny post 🙂 A rzadko się takowe zdarzają 🙂 Bynajmniej u mnie.

Kilka tygodni temu zwróciła się do mnie Jane Grates z sleeklens.com z prośba o przetestowanie ich autorskiego „FOREVER THINE WEDDING WORKFLOW„czyli po prostu presetów  pod LR.  Czytacie ten wpis więc pewnie się domyślacie, że postanowiłem spróbować:)

Na stronie sleeklens.com w pakiecie, który wspomniałem otrzymujemy  112 presetów i 23 brushe – wiec bogato, solidnie i nie jest tak źle.

Posiedziałem nad nimi kilka dłuższych chwil. Czy mi one przypadły do gustu …. hmm sam nie wiem – ogólnie nie przywykłem do takich gotowych rozwiązań i wole od podstaw sam przygotować zdjęcie lecz podejrzewam, że nie jednemu z fotografów przypadną one do gustu. Tu próbka :

Z każdym kolejnym zdjęciem wywołanym z raw, przy użyciu tych presetów, coraz bardziej się do nich przekonuję – ale jak to mówią sezon 2017 prawde ci powie 🙂 Będę testował dalej.

Podsumowując ten krótki techpost – czy warto zaopatrzyć się w presety od sleeklens ? W mojej ocenie warto!! Ułatwiają i przyspieszają pracę.

Czy każdemu przypadną do gustu – pewnie nie – gust jak d… każdy ma swoją 🙂

Gdzie pobrać ??

Na stronie producenta sleeklens.com i w odnośnikach poniżej 🙂

FOREVER THINE WEDDING WORKFLOW

PROFESSIONAL PHOTO EDITING SERVICE

LIGHTROOM PRESETS

Więcej zdjeć ślubnych znajdziecie na stronie www.whitelights.pl

Pozdrawiam

Lubisz? Daj lajka 🙂 Udostępnij  🙂

Dzięki

 

 

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone, powielanie i kopiowanie zdjęć bez wiedzy i wyraźnej zgody autora jest zabronione! Created by Dream-Theme — premium wordpress themes. Up